Online review book

We take into account the opinion of each visitor. You can leave your impressions and wishes here.

Ім'я
E-mail
Оцініть нас
Ваш відгук

★☆☆☆☆
1 5 1
Сьогодні з сім' єю відвідали Острозький замок- музей.Гарне місце, багато нового для себе можна пізнати.Але мова піде про екскурсовода- Наталію Дмитрівну,яка в час нашоїподороджі по музею, почала проводити екскурсію "на замовлення".Зайшовши до зали з макетом міста,ми зустрілись на тому ж експонаті,що і екскурсанти.На що шановна пані зробила зауваження,що нам неможна її слухати,щоб ми вийшли з зали,поки вона проводить екскурсію.Хоча скажу по правді,слухати її нам не було потреби.В грубій формі,ця жінка відстоювала право на свій голос,якого решті слухати забороняла.Склалось враження,що це сама директорша замку проводила екскурсію,і до решти людей які там знаходились вона відноситься легко кажучи- зверхньо.Шановна адміністрація музею,ваш працівник,під час савоєї роботи веде себе неадекватно,по відношенню до ваших відвідувачів,особисто нашій сім' вона спортила весь вихідний.Прошу прийняти міри стосовно даної кандидатури на цій посаді,ато з таким підходом до своєї роботи,вона віджене охоту всім відвідувачам,вдруге до Вас приїхати.Або ж потрібно розділяти в часі екскурсії з екскурсоводами та без.Виправте ситуацію!

★☆☆☆☆
1 5 1
Зверхнє відношення працівників, причому створивши неприємну ємоційно напружену ситуацію, працівниця залу, не зробила нічого щоб ситуацію виправити.У нас залишився дуже неприємний осадок. Працівників потрібно навчати працювати з людьми, це саме найголовніше, тому що ту велику роботу, яка була зроблена для створення експозицій, зібрання експонатів, вивчення історії замку та ін. - одна людина з поганим настроєм зводить нанівець. Таке відношення недопутиме ніде, а в історичних заповідниках, де мають цю історію доносити до людей, де головним є саме таке подання інформації, щоб відвідувач проникся історією, щоб хотілося дізнаватися більше, піклуватися про збереження тих стародавніх об*єктів що ще залишились - непрофесійна поведінка працівників має бути зовсім недопустимою!

★★★★★
5 5 1
Дякую працівникам заповідника за такий зручний, цікавий і інформативний сайт. Як для відвідувача він створений чудово. Все, що потрібно, знайшла, навіть, більше. Ще не була у вас, але тепер обов'язково завітаємо, як будемо їхати у Карпати. Привіт з Дніпра!