Добродійна екскурсія членам сімей учасників АТО.

«МАтері МИроносиці» побували у древньому Острозі.

Чудового літнього дня члени родин учасників теперішньої війни на Сході України побували у місті, яке на 47 років старше Москви – Острог.

З екскурсоводом музею історії Національного університету «Острозька академія» Андрієм Брижуком: пройшлись величними коридорами закладу; поринули в історію древнього міста і найстаршої академії; побували у храмі преподобного Федора Острозького; ознайомились з колекцією іконопису та стародруків і рідкісних книг XVІІІ-XIX ст.; побували у підземеллях монастирського костелу; відвідали наукову бібліотеку; поставили свічки світлій пам’яті загиблим на війні із Росією дітей, чоловіків і помолились за Мир в Україні.

Заступник директора Державного історико-культурного заповідникам м. Острог Манько Микола Павлович провів надзвичайно цікаву екскурсію у замку, де до наших днів зберігаються рідкісні та унікальні речі, картини, ікони. Зокрема – Острозька Біблія Івана Федорова.

Щиро вдячні Національному університету «Острозька академія» та Державному історико-культурному заповіднику м. Острог ще й за те, що екскурсії були подарунком для МАМ, дружин Героїв.

На зворотному шляху заїхали до джерела святого Миколая, що у с. Гільча Здолбунівського району: поставили свічечки до ікони; попили і набрали із собою води; змили втому та відновили сили.

Транспортне обслуговування у комфортному мікроавтобусі здійснював Святослав Сощук. Марія Бєлікова, голова районної організації Товариства Червоного Хреста, волонтер-медпрацівник – була також поруч.

Поїздка організована та проведена Здолбунівським районними центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Супроводжували «МАтерів МИроносиць» директор Центру Тетяна Павлова і провідний фахівець – Тетяна Стерник.